از آثار طبیعی چون تالاب صورتی، ساحل کویری درک، گل افشان­ها، موج افشان، جنگل حرا، درخت مکر زن و کوههای مینیاتوری تا آثار تاریخی چون مسجد جامع دزک، قلعه پرتغالی ها، گورستان جن، غارهای بان مسیتی، موزه محلی چابهار نوید سفری به یادماندنی برای شماست. شما در کرانه سواحل اقیانوسی ایران، بلندترین امواج را خواهی دید، مرز کویر و دریا را لمس می­کنید، تمساح گاندو متعجب‌تان می‌کند، شیفته رنگی‌ترین دریاچه می­شوید، دریایی از قایقهای کوچک و بزرگ در بندر ماهیگیری بریس و خلیج گواتر تماشا خواهید کرد. در آخر سوزن دوزی، شیرینی لندو، ماهی و میگوی تازه، ادویه و گیاهان دارویی را هم سوغات ببرید و باز به چابهار سفر کنید.

 بلیط چارتر چابهار

چابهار شهر بندری در سیستان و بلوچستان که با زیبایی تمام به تازگی مقصد بسیاری از گردشگران شده است. جاذبه های طبیعی چابهار، تالاب ها، کوه ها و مردم میهمان نواز و خونگرم این شهر بسیاری را ترغیب کرده تا با خرید بلیط هواپیما چابهار به این شهر سفر کنند. البته این شهر با موقعیت جغرافیایی که دارد، از نظر سیاسی و تجاری بسیار مورد اهمیت می باشد از همین رو بسیاری با خرید بلیط هواپیما چابهار برای مقاصد کاری به آن سفر می کنند. چابهار از مهم ترین قطب های گردشگری جنوب ایران بوده که نمی توان از میزان اهمیت آن چشم پوشی کرد.

فرودگاه چابهار

فرودگاه چابهار یا همان فرودگاه کنارک فرودگاهی کوچک در شهرستانی با همین نام است که به دلیل فاصله نزدیک با بندر راهبردی چابهار، پروازهای فراوانی از طریق آن انجام میشود. با این حال به دلیل اینکه فرودگاه کنارک در حال حاضر با کمبود امکانات و مساحت اندک مواجه است و گنجایش و توانایی خدمت رسانی در این منطقه مهم بازرگانی را ندارد، قرار است به زودی فرودگاه بینالمللی چابهار در منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار ساخته شود.

فرودگاه فعلی چابهار دارای دو پایانه مجزا برای پروازهای داخلی و بینالمللی، دو باند پروازی به طول 3785 و 2743 متر و به عرض 45 متر است و قابلیت پذیرش هواپیماهای پهن پیکری نظیر ایرباس 380 را دارد. همچنین، باند فرودگاه چابهار برای انجام پروازهای شب نیز تجهیز شده است.

نقاط دیدنی چابهار

پیش از خرید بلیط هواپیما چابهار بررسی نقاط دیدنی این شهر به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کرده و از سفر خود لذت ببرید. شاید تابحال نام روستای درک در چابهار را شنیده باشید! بدون شک درک را می توان اصلی جاذبه ی دیدنی چابهار دانست . جایی که کویر و دریا بهم می رسد و منظره ای بی نظیر و باورنکردنی را پیش چشمان شما پدید می آورند. بسیاری تنها برای دیدن این جاذبه بی نظیر بلیط هواپیما چابهار را خریده و راهی این شهر می شوند. اما چابهار جاذبه های دیگری همچون کوه های مینیاتوری که از عجایب ایران می باشند، تالاپ لیپار، غارهای عجیب بان مسیتی، قلعه پیروز گت، درخت مکرزن، منطقه حفاظت شده گاندو، مسجد جامع تیس و بسیاری جاذبه ی دیگر که هر گردشگری را به خرید بلیط هواپیما چابهار برای سفری آسوده به این شهر ترغیب می کند.

قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران

همانطور که به شما گفتیم، برای خرید بلیط چابهار تهران اصلاً لازم نیست که مدت‌های طولانی به جستجو بپردازید و حتی به صورت حضوری به آژانس‌های هواپیمایی سطح شهر مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت بلیط چابهار تهران ، با یک مراجعه ساده به اینترنت و جستجوی کلمه

«قیمت بلیط پرواز چابهار تهران» یک سری سایت برای خرید به شما پیشنهاد داده می‌شود. به یاد داشته باشید که تنها از سایت‌هایی بلیط تهیه کنید که دارای استاندارهای سازمان هواپیمایی کشور باشند. به عنوان مثال می‌توانید از سایت‌هایی همچون سامتیک، علی بابا و تی بلیط استفاده کنید.

Share

Responses